SPORTOWY PIKNIK GEOGRAFICZNY W NASZEJ SZKOLE!

12 czerwca w naszej szkole odbył się sportowy piknik geograficzny. Tematyką były trwające Mistrzostwa świata w piłkę nożną. Dzieci przygotowały różnego rodzaju plakaty dotyczące mundialu. Rywalizowały również w różnych konkurencjach sportowych, zawodach w bule, piłkę nożną czy koszykówkę.
