KLASA 2B W KINIE CINEMA CITY NA BAJCE ANIMOWANEJ PT.: "TOY STORY 5".

W dniu 19 czerwca klasa 2b wybrała się do kina na długo wyczekiwaną piątą część kultowej animacji pt. „Toy Story”. Dzieci, zaopatrzone w popcorn, nachosy i ulubione napoje, z ogromnym zainteresowaniem obejrzały najnowszą odsłonę przygód zabawek Andy’ego. Tym razem bohaterowie musieli zmierzyć się z nowymi wyzwaniami w świecie, w którym coraz większą rolę zaczęły odgrywać nowoczesne technologie. Film pokazał, że choć urządzenia elektroniczne mogą dostarczać wiele rozrywki i umożliwiać kontakt z innymi, nie zastąpią prawdziwych spotkań, wspólnej zabawy i budowania relacji w rzeczywistym świecie.Historia bohaterów przypomniała dzieciom, jak ważna jest przyjaźń, rozmowa, bliskość oraz wspólnie spędzony czas.
Po seansie przyszedł czas na kolejną atrakcję – wizytę w McDonaldzie w Manufakturze. Każdy uczeń otrzymał swoje ulubione McFlurry, którym mógł się schłodzić w ten piękny, upalny dzień.
